Stavíme moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, které mají velmi nízké provozní náklady. Máme naše typizované projekty, ale společně s naším architektem jsme Vám schopni navrhnout a postavit dům přesně podle Vašich požadavků. 
Firma Garde.cz s.r.o. vlastní veškeré zařízení pro výrobu dřevostaveb a celou výrobu, dopravu i montáž provádí tým stálých zaměstanců firmy.
Na výrobu dřevěné konstrukce dřevostaveb používáme kvalitní certifikované konstrukční hranoly KVH a BSH, které si dovážíme přímo od renomovaného německého výrobce. 
Naše dřevostavby vynikají výbornou tepelnou a zvukovou izolací, díky tomu, že pro izolaci konstrukce používáme PUR pěnu. PUR pěna má výrazně vyšší tepelný odpor než konvečně používané izolační materiály jako je skelná vata nebo polystyren. Pěna dokonale přilne ke konstrukci a vyplní veškerý prostor bez spojů a spár a tím se zcela vylučuje možnost vzniku tepelných mostů v konstrukci. PUR pěna vytváří v konstrukci stěny parobrzdu a tím je skladba stěny optimálně difuzně otevřená směrem ven.
Do našich dřevostaveb osazujeme výhradně kvalitní česká okna s izolačními trojskly určená pro nízkoenergetické a pasivní domy. Nejčastěji používáme rámy plastové nebo dle přání zákazníků dřevěné a hliníkové. 

Hlavní výhody našich dřevostaveb:


Poptávkový formulář

Vyřezávám obsah